Szkolenia  

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
   
   
   
   
   
   

Zgłoszenia do projektu

Szczegóły

Centrum Doskonalenia Nauczycieli w Pile, w partnerstwie z innymi placówkami doskonalenia nauczycieli woj. wielkopolskiego i Fundacją e-szkoła z Poznania zamierza złożyć projekt w ramach Działania 3.2 Innowacyjne rozwiązania na rzecz aktywizacji cyfrowej Program Operacyjny Polska Cyfrowa na lata 2014-2020.

 

 

Instytucją organizującą konkurs jest Centrum Projektów Polska Cyfrowa, informacje o tym konkursie są dostępne na stronie https://cppc.gov.pl/programy/popc-2/po-polska-cyfrowa-3-1/nabor-wnioskow-popc-3-2/. Grupą docelową tego projektu stanowią nauczyciele oraz uczniowie klas I – III w projekcie mogą uczestniczyć szkoły z terenów gmin wiejskich i miejsko – wiejskich.

Celem konkursu jest przygotowanie nauczycieli do prowadzenia zajęć z zakresu programowania wśród uczniów szkół podstawowych. Szkolenie nauczyciela obejmuje dwa etapy.

Pierwszy etap to stacjonarne grupowe lub indywidualne szkolenia dla nauczycieli z zakresu kompetencji cyfrowych i medialnych, programowania i nauczania programowania.

Są to zajęcia skierowane do nauczycieli publicznej edukacji wczesnoszkolnej, realizowane w okresie 4 tygodni poprzedzających rozpoczęcie drugiego etapu.

Drugi etap szkolenia nauczycieli to zajęcia praktyczne prowadzone przez nauczyciela wspólnie z trenerem dla uczniów klas 1-3 szkół podstawowych.

Więcej informacji na wskazanej wyżej stronie.

W załączniku jest – Deklaracja udziału w Projekcie, którą należy podpisaną przesłać na adres CDN w Pile do dnia 18.11.2016. Prosimy również przesłać skan deklaracji na adres mailowy

- Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. .

   Więcej informacji ze strony CDN udziela Pan Piotr Halama, mail - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. ,

telefon – 602 417 272.

Deklaracja

   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   

Partnerstwo z CDN  

Loading
http://www.odn.pila.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/patronat.partnerstwo-uamgk-is-190.pnglink
http://www.odn.pila.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/patronat.partnerstwo-pcegk-is-190.pnglink
http://www.odn.pila.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/patronat.toc.toc_parnter3gk-is-190.pnglink
http://www.odn.pila.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/patronat.wsggk-is-190.pnglink
   

Patronat CDN  

http://www.odn.pila.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/patronat.metody2gk-is-162.pnglink
«
»
Loading…
   
   
   
doradca

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zamiany ustawień cookies w przeglągarce Polityka Prywatności CDN w Pile.

Zgadzam się i