Szkolenia  

   
   
   
   
   
   
   

E-Book, MultiBook czy Platforma Edukacyjna

Szczegóły

Centrum Doskonalenia Nauczycieli w Pile oraz Wydawnictwo Helion serdecznie zapraszają nauczycieli matematyki i przedmiotów informatycznych na konferencję metodyczną: "E-Book, MultiBook czy Platforma Edukacyjna? Jak uczyć nowocześnie i wygodnie w oparciu o darmowe narzędzia."

Spotkanie odbędzie się 25 kwietnia 2013 w dwóch godzinach do wyboru: 14:00 i 16:00 w siedzibie CDN w Pile przy ulicy Bydgoskiej 21.

W programie między innymi prezentacja darmowych podręczników elektronicznych, multimedialnego kalendarza ze scenariuszami lekcji, generatora sprawdzianów oraz systemów diagnozujących postępy w pracy uczniów z szeregiem statystyk i analiz .

Uprzejmie prosimy o potwierdzenie udziału oraz wybór upominku za pomocą formularza na stronie http://edukacja.helion.pl/konferencje wpisując kod: PG1 dla 14:00 lub PG2 dla 16:00. Rejestracji można dokonać również mailowo: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefonicznie pod numerem 601 499 488

Każdy z uczestników konferencji otrzyma zaświadczenie potwierdzające udział, wybraną w formularzu książkę oraz dwa dodatkowe prezenty – niespodzianki.

Serdecznie zapraszamy!

   
   
   
   
   
   
   
   

Partnerstwo z CDN  

Loading
http://www.odn.pila.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/patronat.partnerstwo-uamgk-is-190.pnglink
http://www.odn.pila.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/patronat.partnerstwo-pcegk-is-190.pnglink
http://www.odn.pila.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/patronat.toc.toc_parnter3gk-is-190.pnglink
http://www.odn.pila.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/patronat.wsggk-is-190.pnglink
   

Patronat CDN  

http://www.odn.pila.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/patronat.metody2gk-is-162.pnglink
«
»
Loading…
   
   
   
doradca

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zamiany ustawień cookies w przeglągarce Polityka Prywatności CDN w Pile.

Zgadzam się i