Szkolenia  

   
   
   
   
   
   

Akademia dla Wychowawcy

Szczegóły

Szanowni Państwo Nauczyciele – wychowawcy, Centrum Doskonalenia Nauczycieli w Pile zaprasza na formę doskonalącą pt.„Akademia dla Wychowawcy", której celem jest doskonalenie umiejętności wychowawczych nauczycieli. W ramach tej formy planowane są 4 nieodpłatne spotkania w roku szkolnym (patrz na stronie: Oferta Form Doskonalenia na rok szkolny 2014/2015).

 

I spotkanie nauczycieli w ramach „ Akademii dla Wychowawcy" odbędzie się 30 września 2014 r. o godz. 16.00 w sali 122 w Centrum Doskonalenia Nauczycieli w Pile. Temat spotkania „ Budowanie programu wychowawczego w oparciu o umiejętności społeczne i obywatelskie wynikające z podstawy programowej". Planowane zakończenie spotkania godz. 19.00. Chętni nauczyciele proszeni są o zgłoszenie się do konsultanta pani Mirosławy Horodok : Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   

Partnerstwo z CDN  

Loading
http://www.odn.pila.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/patronat.partnerstwo-uamgk-is-190.pnglink
http://www.odn.pila.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/patronat.partnerstwo-pcegk-is-190.pnglink
http://www.odn.pila.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/patronat.toc.toc_parnter3gk-is-190.pnglink
http://www.odn.pila.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/patronat.wsggk-is-190.pnglink
   

Patronat CDN  

http://www.odn.pila.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/patronat.metody2gk-is-162.pnglink
«
»
Loading…
   
   
   
doradca

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zamiany ustawień cookies w przeglągarce Polityka Prywatności CDN w Pile.

Zgadzam się i