Szkolenia  

Pn Wt Śr Cz Pt So N
8
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
27
   
   
   
   
   
   
   

Cyfrowa Szkoła - ankieta

Szczegóły

Departament Informacji i Promocji MEN serdecznie zaprasza do wypełnienia ankiety dotyczącej e-podręczników do kształcenia ogólnego, które powstaną w ramach pilotażowego programu „Cyfrowa Szkoła".

Nauczyciele jako praktycy najlepiej znają potrzeby i wyzwania stojące przed polską edukacją w związku z informatyzacją i cyfryzacją rzeczywistości społeczno-gospodarczej. Dlatego też bardzo zależy nam na Państwa opinii dotyczącej wykorzystywania urządzeń multimedialnych oraz otwartych zasobów edukacyjnych w procesie kształcenia dzieci i młodzieży. Państwa zdanie będzie stanowiło istotny głos w dyskusji o optymalnym kształcie e-podręczników, uwzględniającym potrzeby wszystkich zainteresowanych.

Celem programu „Cyfrowa Szkoła" realizowanego przez Ministerstwo Edukacji Narodowej jest zwiększenie kompetencji uczniów i nauczycieli w zakresie wykorzystania technologii informacyjno-komunikacyjnych. Jednym z czterech komponentów tego programu jest komponent „e-zasoby edukacyjne", w tym e-podręczniki, które będą przygotowywane w podlegającym MEN Ośrodku Rozwoju Edukacji. Zgodnie z założeniami „Cyfrowej Szkoły" do 2015 r. powstanie łącznie 18 różnych e-podręczników do 14 przedmiotów. Zostaną one stworzone od podstaw jako cyfrowe, multimedialne i interaktywne podręczniki przeznaczone dla uczniów szkół podstawowych, gimnazjalnych oraz ponadgimnazjalnych.

Ankietę znajdą Państwo w formie elektronicznej pod adresem: www.cyfrowaszkola.men.gov.pl/ankieta - jej wypełnienie zajmie zaledwie kilka minut.

Przewidujemy również, że w przyszłości przeprowadzone zostanie dodatkowe badanie ankietowe, które poszerzyłoby informacje na temat Państwa potrzeb i oczekiwań.

W razie dodatkowych pytań prosimy kontaktować się mailowo, pisząc pod adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Z góry dziękujemy za uzupełnienie dokumentu oraz wsparcie programu „Cyfrowa Szkoła" swoim doświadczeniem i wiedzą.

Departament Informacji i Promocji Ministerstwa Edukacji Narodowej

   
   
   
   
   
   
   
   

Partnerstwo z CDN  

Loading
http://www.odn.pila.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/patronat.partnerstwo-uamgk-is-190.pnglink
http://www.odn.pila.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/patronat.partnerstwo-pcegk-is-190.pnglink
http://www.odn.pila.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/patronat.toc.toc_parnter3gk-is-190.pnglink
http://www.odn.pila.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/patronat.wsggk-is-190.pnglink
   

Patronat CDN  

http://www.odn.pila.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/patronat.metody2gk-is-162.pnglink
«
»
Loading…
   
   
   
doradca

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zamiany ustawień cookies w przeglągarce Polityka Prywatności CDN w Pile.

Zgadzam się i