Szkolenia  

   
   
   
   
   
   
   

Artykuły

Akademia e – Nauczyciela

Szanowni Państwo, Centrum Doskonalenia Nauczycieli w Pile zaprasza na bezpłatną formę doskonalącą skierowaną do wszystkich zainteresowanych nauczycieli. Cykl spotkań ma na celu nabycie i rozwijanie kompetencji niezbędnych do realizacji zadań dydaktyczno – wychowawczych w nowoczesnej edukacji. Planowane są trzy spotkania stacjonarne oraz praca e-learningowa z wykorzystaniem platformy Moodle.

I spotkanie nauczycieli w ramach „ Akademii e - Nauczyciela" odbędzie się 24 października 2014r. ( tj. piątek) o godz. 15:30 w sali 205 w Centrum Doskonalenia Nauczycieli w Pile. Temat spotkania: Techniki motywacji uczniów do nauki. Planowane zakończenie spotkania godz. 18:00.
Zainteresowani nauczyciele proszeni są o zgłoszenie się do konsultanta Izabeli Okrzesik – Frąckowiak: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. .

   
   
   
   
   
   
   
   
   

Partnerstwo z CDN  

Loading
http://www.odn.pila.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/patronat.partnerstwo-uamgk-is-190.pnglink
http://www.odn.pila.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/patronat.partnerstwo-pcegk-is-190.pnglink
http://www.odn.pila.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/patronat.toc.toc_parnter3gk-is-190.pnglink
http://www.odn.pila.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/patronat.wsggk-is-190.pnglink
   

Patronat CDN  

http://www.odn.pila.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/patronat.metody2gk-is-162.pnglink
«
»
Loading…
   
   
   
doradca

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zamiany ustawień cookies w przeglągarce Polityka Prywatności CDN w Pile.

Zgadzam się i